Objednávky,
Fakturace, Expedice
724 047 732
info@kovoagrex.cz

Skleníky na míru

Skleníky „na míru a přání zákazníka“

Zahradní skleníky vyrábíme v několika typových řadách, které se od sebe liší hlavně tvarem, šířkou a výškou. Standardní délky všech skleníků jsou uvedeny v naší nabídce, ale nabídnout můžeme samozřejmě výrobu těchto skleníků v libovolné délce.

Může však nastat situace, kdy vám nebude naše nabídka vyhovovat. Proto nabízíme možnost výroby skleníku tzv. „na míru“. 

 

 

Tato situace může nastat např. z těchto důvodů :

Současný skleník dosloužil, je třeba jej nahradit skleníkem novým a bohužel původní podezdívka není rozměrově vhodná pro žádný z našich standartních skleníků?

Potom doporučujeme, abyste si z naší nabídky vybrali typ skleníku, který by vám vyhovoval, změřili základní rozměry podezdívky a tyto údaje nám poslali. 
Obratem vám předložíme nezávaznou cenovou nabídku na dodávku skleníku o požadovaných parametrech.

Uvažujete o stavbě nového zahradního skleníku, ale z naší nabídky jste si z nejrůznějších důvodů nevybrali?


Potom stačí, když nám pošlete jednoduchý nákres se základními rozměry, doplněný o případné další informace (umístění dveří, větracích oken, polic, požadavek na zasklení apod.)

Obratem vám předložíme nezávaznou cenovou nabídku.

Uvažujete o stavbě skleníku s pultovou střechou, umístěného ke zdi budovy a jste omezeni prostorem nebo výškou zdi ?


I v tomto případě stačí, když nám pošlete základní informace o situaci v místě stavby skleníku, (vhodná by byla také fotografie místa) a samozřejmě informaci o vaší představě, např. tvar, umístění dveří apod.

Uvažujete o stavbě zaskleného prostoru, který má sloužit pro posezení, relaxaci a současně také pro pěstování rostlin nebo přímo pouze pro pěstování subtropických rostlin, sukulentů apod. 

Potom je zcela evidentní, že vám žádný z našich standardních (malých) zahradních skleníků vyhovovat nebude. I v tomto případě platí, že vám rádi předložíme cenovou nabídku, kterou zpracujeme na základě vašich prvotních informací. 
Součástí nabídky jsou samozřejmě také nákresy, ze kterých je patrné nabízené řešení (rozměry, tvar, vybavení spod.)

Konstrukce skleníků „na míru“ vyrábíme zásadně z ocelových profilů. Povrchová úprava jednotlivých dílů je prováděna žárovým zinkováním. Jedná se tedy o konstrukce robustnějšího charakteru s dlouhou životností (několik desítek let).


Zasklení je možno zvolit podle účelu stavby buď 

  • pouze jednoduchým sklem o tl. 4-6 mm, 
  • izolačním dvojsklem o tl. 20 mm 
  • polykarbonátovými dutinkovými deskami o tl. 6-8-10-16-20 mm.

Upevnění a utěsnění výplní je provedeno buď silikonovým tmelem nebo pomocí speciálních hliníkových, případně polykarbonátových lišt v závislosti na zvoleném druhu materiálu zasklení.

V případě, že vás naše nabídka osloví, uskutečníme návštěvu našeho technika, který s vámi dohodne konečné provedení skleníku.

Stavby skleníků „na míru“ provádíme již mnoho let, některé z našich předchozích realizací si můžete prohlédnout v naší galerii.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše