Objednávky,
Fakturace, Expedice
724 047 732
info@kovoagrex.cz

O firmě

Naše rodinná společnost Zeman Systems s.r.o., (do konce roku 2012 známá jako Zeman - OTS), působí na českém trhu od roku 1993.

V roce 2016 jsme převzali firmu Rostislav Zapletal - KOVOAGREX se záměrem pokračovat při výrobě skleníků a letních zahrad společnými silami a se stejnými lidmi jako v minulosti. Jsme moc rádi, že náš dlouholetý přítel pan Zapletal v našem týmu zůstává a že nám bude moci nadále pomáhat.

Při zahájení naší činnosti v roce 1991 se firma KOVOAGREX zaměřila na výrobu skleníků a jejich vnitřního vybavení. Výrobu skleníků stále provádíme podle vlastní technické dokumentace. Při řešení našich skleníků jsme použili několik originálních nápadů, které naše skleníky zásadně odlišují od skleníků jiných výrobců. Naše zahradní skleníky již užívá několik tisícovek pěstitelů - zahrádkářů po celé republice.

Ke zvyšování kultury bydlení v bytových i soukromých domech pomáháme realizacemi staveb souvisejících se zasklením balkonů, zastřešováním teras, bazénů, altánů, zádveří apod. Jedná se o ucelený konstrukční systém hliníkových profilů s možností aplikace různých způsobů zasklení.

Pro zahradníky profesionály zajišťujeme výrobu větších skleníků.

Kromě dodávek pro zahradnické provozy se můžeme pochlubit stavbami, které jsme realizovali na Pražském Hradě, na Zámku v Lánech, pro Ministerstvo Zahraničních věcí, pro Strahovský Klášter v Praze a řadu dalších.

Realizujeme také opravy a přesklívání starších pěstebních skleníků, dodávky a montáže energetických a stínovacích clon, tzn. zařízení pro úsporu nákladů souvisejících s vytápěním skleníků.

Naši prioritou je kvalita a neustálé zdokonalování jednotlivých komponentů všech nabízených systémů, okamžitá expedice jak jednotlivě objednaného materiálu, tak kompletních skleníkových sestav, přehledné, nově zřízené internetové stránky obsahující e-shop a v neposlední řadě odborný poradenský servis.

Projevíte-li zájem o námi nabízené produkty a služby, každou Vaši poptávku rádi vyřešíme s individuálním přístupem.

Těšíme se i na Vaši návštěvu v našem areálu.

 

Dušan Zeman - majitel firmy


ZEMAN SYSTEMS s.r.o. - KOVOAGREX

Merboltice 172, 405 02 Merboltice, okres Děčín

Lucie Fliescherová - +420 724 047 732 

E-mail: info@kovoagrex.cz

 

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše